Vjezdové brány

Vjezdové brány a plotové dílce služí k uzavření vjezdů a pozemků, nebo jinak ohraničené plochy. Brány se rozdělují na křídlové a posuvné.

Křídlové brány

Image

Křídlové brány mohou být jedno nebo dvoukřídlové. Jsou vyráběny na míru z ocelových profilů a následně je provedena povrchová úprava zinkováním, komaxitem, nebo nátěrem. Zavěšení je prováděno stavitelnými panty a tím je zabezpečena stabilita i po letech provozu. Brány jsou nejčastěji vybavovány pohony s dálkovým ovládáním pro automatické otevítání a tím je zajištěn nejvyšší komfort obsluhy.

Posuvné brány

ImagePosuvné brány se vyznačují úsporou místa při otevírání, kdy je možno zastavit těsně u její hrany. Posuvné brány jsou nejčastěji konstruované jako nesené, což znamená že brána nejezdí po kolejničce, ale pomocí speciálního profilu umístěného ve spodní části a vozíčků, které jsou umístěny vedle brány. Standartně je brána zinkovaná a možnost mnoha variant výplní dodá bráně originální vzhled. Standardním doplňkem je pohon s dálkovým ovládáním.

Plotové dílce

ImagePlot společně s bránou od jednoho výrobce tvoří kompaktní celek. Plotové dílce mohou být osazovány mezi kovové nebo zděné sloupky. Výplňě mohou být hliníkové nebo kovové. Kovové dílce jsou standartně zinkovány a následně je možno opatřit komaxitem nebo u kovaných plotů kovářskou barvou s patinováním.