AKCE RENOMATIC 2022

S touto nabídkou je teď opravdu jednoduché vybrat garážová vrata

23 rozměrů vrat

9 odstínů nebo dekorů vrat

​4 druhy pohonů

  •  

Image

Rychlý kontakt

Libor Matouš
Olbramická 876
Klimkovice
742 83
Česká republika
IČ:
DIČ
Tyto kontakty nejsou určeny pro marketingové, pojišťovací, finanční a podobné společnosti nesouvisející s naší činností.

Hliníkové ploty a brány

 

Image

Nabízíme  ploty a brány z kvalitních hliníkových profilů v několika odstínech a provedení.         Hliníkové ploty a brány se vyznačují dlouhou bezúdržbovou životností.

Některé naše realizace zde

Garážová vrata a brány Ostrava

Hlavní činností Naší firmy je především montáž garážových vrat značky HÖRMANN, kde máme dlouholeté zkušenosti. Pro náročné odběratele zajišťujeme realizaci díla včetně návrhu, poradenství a kompletního servisu. Samozdřejmostí je zpracování cenových kalkulací zdarma a poskytnutí veškerých informací zákazníkovi o výrobku, který nabízíme. Servis našich výrobků je samozřejmostí i po uplynutí záručních lhůt.

garážová vrata Hörmann​ Sekční garážová vrata Hörmann vyznačující se kvalitou materiálu a kvalitním zpracováním, které nabízí komfort obsluhy a bezpečnosti. Vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně a plynule pod střechu. Tato konstrukce Vám poskytne maximum místa uvnitř garáže a k parkování před garáží. Mnoho designových a odstínových variant zajistí vašemu domu či garáži originální vzhled.

Výhody garážových vrat:

  • Získáte více místa. Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží.
  • Zvětšíte průjezd -Montáží za otvorem uvolní sekční vrata Hörmann téměř celý průjezd. To oceníte zejména u dodávek, transportérů a terénníchvozidel.
  • Hodí se do každé garáže -Tvar otvoru nehraje žádnou roli - ať pravoúhlý, skosený,s úsečovými nebo kulatými oblouky. Sekční vrata Hörmann pasují vždy.

Image

 

Více místa díky jedinečné konstrukci sekčních garážových vrat.

Image


Tvar otvoru nehraje žádnou roli..