Designy garážových vrat

LTE40 s drážkou M,S nebo kazetou S a M

Tento typ vrat Hörmann nabízí alternativu především do nevytápěných garáží. Silné vnitřní výstuhy zajišťují pevnost vrat až do šířky 5000mm.

EPU40 s drážkou M, a kazetou S

20mm silná garážová vrata Hörmann s bočními výstuhami 40mm jsou vhodná do prostor, kde není kladen důraz na vysokou tepelnou izolaci.

LPU40 s drážkou M,S,L a kazetou M

Vrata Hörmann této řady nabízí největší výběr od klasické drážky a kazety M až po nadčasovou drážku S, nebo moderní hladký motiv L. Panely vyplněné PUR pěnou v síle 40mm nabízejí nejvyšší možnou tepelnou izolaci a tím úsporu energií na vytápění.

Vrata design

S linií Design od společnosti Hörmann propůjčíte svému domu a garáži zcela osobitý ráz a odlišíte se tak od všednosti. Díky mnoha tvůrčím variantám se stylově aranžovanými prvky budou tato vrata Design zejména v kombinaci s domovními dveřmi Design značky Hörmann přitahovat pohledy

LTH s drážkou S a kazetou V

Dřevěná vrata Hörmann jsou vyráběna s pečlivě tříděného dřeva. Prvotřídní zpracování se odráží v detailu a pravidelném rozložení. Vrata jsou impregnována proti škůdcům a zamodralosti dřeva.

Povrchy DECOGRAIN

Tyto vrata Hörmann věrně imitují tři dřevěné dekory a zároveň nepostrádají vlastnosti ocelových vrat ve všech parametrech.